בנייה קלה – דקים סינטטיים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

במהלך השיפוץ והבנייה אנחנו מחפשים לא מעט פתרונות, כאלה שיבטיחו שילוב מנצח בין נוחות לאסתטיקה. אלא שיש עוד משתנה אחד משמעותי שיכול להשפיע על ההחלטה שלנו, וזהו כמובן התקציב שהגדרנו. זהו ההסבר לפופולריות הגוברת של שיטת הבנייה הקלה, שחוסכת לנו עלויות ומספקת תוצאות מצוינות. עכשיו, רגע לפני שאתם מעצבים את הגינה שלכם, הנה הפתרון הפרקטי שיבטיח לכם את השילוש הקדוש: עיצוב מנצח, איכות ומחיר נוח למדי.

המרכיב הראשון: עיצוב מרהיב

בתכנון החצר שלכם אתם בוודאי מעניקים תשומת לב רבה לבחירת הצמחים והפרחים, לריהוט הגינה היוקרתי ולפינות הקטנות שיהפכו את המרחב החיצוני לגן עדן קטן ופרטי. אחד הנושאים עליהם כדאי לתת את הדעת בתהליך הזה, הוא הדק, הפיסה בפאזל שאמורה להבטיח לכם מענה מצוין לאורך שנים. דקים סינטטיים הם בדיוק הפתרון עבורכם. לא רק שהם עמידים וחזקים, אלא גם מרשימים ומאפשרים לנו לבחור בין שלל גוונים והדפסים כדי להגיע לתוצאה בלתי רגילה.

המרכיב השני: איכות

היתרון השני של הדקים הסינטטיים טמון באיכותם של חומרי הגלם ובעמידות שלהם. אם נבחן את חומר הגלם הקלאסי שבו משתמשים לתכנון דקים, הלא הוא העץ המלא, נגלה שמדובר בחומר גלם יפה ויוקרתי – אבל רגיש במיוחד. החשיפה הרבה לשמש וחדירת הגשמים בחורף, אלה הם המצבים שעלולים לפגוע בעץ ולהשפיע בהמשך גם על האסתטיקה. דק סינטטי הוא עמיד ועוצמתי יותר, והוא מתמודד היטב גם עם הקיץ הישראלי הלוהט וגם עם החורף הקריר והרטוב.

המרכיב השלישי: מחיר

בכל הקשור לשיקולי עלות-תועלת, כדאי לזכור שמחירו של הדק הוא לא הנושא היחיד שיש לקחת בחשבון. למעשה, האיכות שהזכרנו קודם תשפיע באופן דרמטי על העלויות לטווח הארוך, שכן לצורך בתחזוקה או בתיקון נזקים כאלה ואחרים יש מחיר. אם כן, כדי לחסוך בעלויות ולהימנע מהוצאות גבוהות שלא נגמרות, ודאו שאתם בוחרים דק סינטטי עוצמתי, בעיצוב מדויק ובאיכות הגבוהה ביותר, ואל תתפשרו גם על התקנה מקצועית. כל אלה יחד יחסכו לכם הרבה כסף בטווח הארוך ויאפשרו לכם להמשיך ליהנות מהדק ומהחצר בכלל, לאורך שנים.

 

אם גם אתם מעוניינים להתקין דק סינטטי, וחשובים לכם האסתטיקה, האיכות והעמידות – הבחירה בדקים הסינטטיים של חברתTREX  היא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. התקשרו אלינו לטלפון מספר 077-997-3060 או בקרו אותנו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/ ונשמח לסייע עם חיוך והרבה רצון טוב😊.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

Call Now Button

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת

Open chat