התאמת צבע הבית לחלונות האלומיניום

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

התאמת צבעים הוא נושא מקצועי שאותו לומד כל מעצב, בין שמדובר על מעצב גרפי ובין שמדובר על מעצב פנים. התאמת צבע הבית לחלונות האלומיניום הוא מרכיב מפתח בעיצוב הבית וגם הוא צריך להתבצע על פי עקרונות מקצועיים אם חשוב לכם לקבל לא רק את התוצאה הטובה ביותר עבורכם אלא אפילו תוצאה טובה שפשוט תתמוך באווירה העיצובית שאתם מנסים ליצור בתוך הבית שלכם. התאמת צבעים יכולה להתבצע על בסיס של השלמה או של ניגודיות ובתוך כל אחת משתי האפשרויות האלה ניתן ליצור מדרג שלם של התאמות כשלעיתים מספיק תנודה אחת קלה בגוון בכדי להשיג תוצאה שונה לחלוטין ולא תמיד לטובה.

מדוע חשוב להתאים את צבעי החלונות לצבע הבית?

התאמת צבע הבית לחלונות האלומיניום הוא שלב מובנה בכל תהליך של עיצוב פנים לבית. מעצבי פנים מקצועיים מתייחסים לנושא זה בכובד ראש גם אם מבחינת הלקוח זה עובר לו ליד האוזן והוא כלל לא שם לב לכך   מומלץ לשלב בתהליך התכנון חברה המתמחה בייצור חלונות אלומיניום כמו חברת יורוסטייל המייצרת חלונות בלגיים וחלונות אלומיניום לדירות ובתים פרטיים. בסופו של דבר, ניתן להבחין שיש איזושהי הרמוניה בין החלונות ובין העיצוב הכולל של הבית ועל אף שזה נראה כאילו זה יצא כך במקרה, בפועל בדרך כלל נעשית סביב זה חשיבה מעמיקה. חלונות הם פריטי עיצוב חשובים ובולטים וזאת לאור הגודל שלהם והבולטות שלהם במרחב. קירות הבית חשובים אפילו יותר וזאת לאור שטח הפנים הרב שלהם שלמעשה נוכח ובולט בכל חלקי הבית ובכל אשר פונים בתוך הבית. ההתאמה בין שני אלה יכולה להשפיע בצורה דרמטית על האווירה העיצובית הכוללת וההשפעה הזאת יכולה להיות לטובה בדיוק כפי שהיא יכולה להיות לרעה. בדיוק מהסיבה הזאת, בכל הקשור לנושא של התאמת צבע הבית לחלונות האלומיניום חשוב וכדאי לבצע את התהליך בליווי איש מקצוע ועל בסיס עקרונות מקצועיים בלבד ולא על בסיס מצבי רוח חולפים או על בסיס רעיון שנחשפתם אליו בביתם של חברים או בני משפחה.

 

ניגודיות מול השלמה

ככלל, הערך העיצובי הגבוה ביותר בתהליך של התאמת צבע הבית לחלונות האלומיניום מתקיים במצב של ניגודיות בין הצבעים של השניים. לשם הדגמה, חלונות כהים על פני קיר בהיר יוצרים אפקט עיצובי משמעותי ובולט יותר מאשר חלונות לבנים על קיר בהיר. יחד עם זאת, כפי שאמרנו קודם לכן, ניגודיות זאת יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה וכמה דרגות ודווקא השימוש בצבעים מנוגדים ממש (כמו שחור ולבן למשל) נראית בדרך כלל מצועצעת ומוגזמת. מעצבי פנים מחפשים בדרך כלל את הדרך ליצור ניגודיות ויזואליות של גוני החלונות ביחס לצבע הבית, אבל לעשות זאת בדרך של השלמה, קרי שימוש בגוונים שמשלימים את עצמם סביב סגנון מסוים וסביב אווירה מסוימת שאותה רוצים להשיג. נשמע לכם מסובך? זאת בדיוק הסיבה שאת המשימה של התאמת צבע הבית לחלונות האלומיניום אתם רוצים להשאיר לידיים מקצועיות

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

Call Now Button

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת

Open chat