מה זה IPAINT ואיך משתמשים בו?

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

ipaint

מי שלא מכיר את ה IPAINT בוודאי ישמח לדעת שמדובר על מכשיר שיהפוך את צביעת הבית למשימה קלה ופשוטה בהרבה. המערכת הסגורה מחליפה כיום את הרולרים ואת מגשית הצבע והיא מאפשרת לכל מי שמעוניין בכך לצבוע את הבית מבלי לטפטף או להיכנס לבלגן. באופן כללי המוצר ייתן מענה לכל אותם אנשים שחלמו לצבוע את קירות הבית בעצמם ולא עשו זאת בגלל חשש מאי הסדר הצפוי.

היתרונות של IPAINT הם רבים:

  • אין צורך להתכופף וניתן לבצע את הצביעה כאשר אתם עומדים זקוף באופן רציף.
  • אין טפטופים או התזות על רהיטים או על הבגדים.
  • לא צריך לדלל את הצבע.
  • אין כל צורך בפרישה של יריעות ניילון או כיסוי של הרהיטים.
  • צביעה מהירה ואפילו מהנה.

במקום לדחות את הצביעה ניתן לבצע אותה לעיתים יותר תכופות ולחדש ולרענן את הבית שלכם בצבעים חדשים.

כמה זה עולה

את הערכה ניתן להשיג בחנויות מורשות ומחיר IPAINT יעלה בסביבות 250 ₪. מאידך כל חנות קובעת את מחיר הערכה בעצמה ולכן יתכנו הבדלים במחירים בחנויות השונות. ישנם שבעה גוונים וניתן לבחור מבניהם. שקית של ארבעה ליטרים תספיק לשטח של כ-50 מ”ר ומחירה יהיה כ-80 ₪. היות ומדובר על מחיר נמוך במיוחד, מומלץ מאוד לברר אודות המערכת הזו ולהתנסות בה בעצמכם.

הזמנת בעל מקצוע תהיה יקרה בהרבה ותהיה כרוכה בהרבה יותר בלגן מסביב. את הצביעה עם המכשיר תוכלו לבצע מתי שרק תחליטו והיא תתבצע במהירות רבה. על מנת להיות בטוחים תוכלו להיכנס לאתרי אינטרנט שונים ולחפש המלצות על המוצר. ביוטיוב תוכלו לגלות סרטוני הדרכה מפורטים שידגימו לכם את הפעולה ותוכלו גם להתרשם מהתוצאות.

מה יש במערכת

כל ערכה מכילה שקית צבע מוכן לשימוש. המערכת נישאת על הגב והיא מתחברת לרולר ששואב צבע מהשקית על ידי משאבה אלקטרונית. הצבע שמוזרם לא מטפטף ומגיע רק למקומות אליו הוא מיועד. מדובר על מערכת רב פעמית וניתן לעשות בה שימוש שוב ושוב. המשאבה היא אוטומטית ומפעילה את עצמה ללא צורך בהתערבות ידנית. בנוסף הערכה מציעה גם כלים משלימים, סוללות. מוט להארכה ועוד פריטים שיסייעו לכם לבצע את העבודה בקלות רבה.

כעת כל מה שנשאר זה להגיע אל אחת מנקודות המכירה ולהצטייד במערכת המתקדמת. ההנאה שבעבודה עם IPAINT היא רבה ולמעשה כלל לא מדובר על מטלה אלא על סוג של בילוי שיכול גם להיות משותף.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

Call Now Button

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת

Open chat