עובש במקלחת – איך לטפל

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

רטיבות בקיר

כל אחד אוהב לחזור הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומתיש ולהיכנס לחדר האמבטיה למקלחת ארוכה ומהנה. אך לעיתים מה שמקבל את פנינו הם כתמי עובש וריח לא נעים שהופכים את הבילוי באמבטיה להרבה פחות נחמד. עובש במקלחת הוא תופעה שכיחה למדי שמתקיימת בבתים רבים, והוא נובע מכך שחלל האמבטיה הוא לח באופן תמידי ומאפשר לעובש להתפתח בקלות.

איך אפשר להיפטר מהעובש

בדרך כלל ניתן להיפטר מהעובש על ידי שימוש במוצרים שונים שאפשר למצוא ברשתות השיווק השונות. תרסיס נגד עובש יכול להועיל במקרים רבים אך יהיה עליכם לחזור על הפעולה בכל כמה זמן. ישנם סוגים שונים של תכשירים וכל אחד מהם פועל בצורה שונה. חשוב לשים לב להוראות השימוש ולהימנע ממגע אם העיניים או הנשימה.

איך למנוע התפתלות עובש מראש

על מנת למנוע את ההיווצרות של עובש במקלחת מראש יש להשתמש בצבע נגד עובש. קניית הצבע היא הכרחית במידה ואתם מחפשים פתרון לטווח ארוך. צבע נגד עובש מחיר יהיה יקר יותר שכן הוא מכיל חומר אנטי בקטריאלי שמחסל את העובש. חשוב בכל מקרה לשמור על יובש עד כמה שניתן בחדר האמבטיה וזאת על מנת שלא תתפתח פטריית עובש קטלנית. אמנם חשיפה לעובש לא אמורה להרוג אף אחד אבל ברור לכל אחד שחשיפה לעובש היא לא בריאה כלל וכלל.

גם אם העובש עדיין לא נראה בשטח, ניתן להרגיש בריח שלו שקשה להתעלם ממנו. חשוב להחליף מידי פעם את ווילון המקלחת וניתן גם להשתמש בחומרים שונים שיכולים למנוע את התפתחותו. ריח עובש במקלחת יוציא לכל אחד את החשק לשהות בה זמן רב.

היכן מתמקם העובש

בדרך כלל נמצא את העובש באזור של ווילון המקלחת שנשאר רטוב לאחר כל רחצה. גם ארונות עשויים לפתח עובש שיהיה קשה להיפטר ממנו. אם מדובר על עובש שנצמד לסיליקון אז ניתן להתייעץ עם בעל מקצוע שידריך אתכם איך מנקים עובש מסיליקון.

חשיפה ממושכת לעובש עשויה להביא להתפתחות של מחלות נשימה שונות ביניהן אסטמה, ברונכיטיס וגודש באף. בישראל לא חסרים אזורים אשר נוטים להיות לחים בחורף ובמקרים רבים מתרחשות בהם גם הצפות של מים שמביאות למפגעים רבים. אם אתם חשים בריח של עובש באחד מחדרי הבית לא יהיה מנוס מפני אל בעל מקצוע שיגיע לטפל במפגע. צביעה בעזרת צבע מתאים תוכל למנוע את ההתפשטות של העובש לחדרים נוספים בבית.

רוצים לשים סוף לעובש? פונים למומחים של צבעי חיים – לחצו כאן להשארת פרטים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

Call Now Button

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת

Open chat