צביעה אומנותית

תוכן עניינים

צביעה אומנותית – למה זה באמת כדאי?

כל אדם אוהב שהבית שלו מעוצב באופן מיוחד המשלב את טעמו האישי, בניגוד לעבר שאדם שהיה רוצה להפיח חיים בקירות הלבנים של ביתו הייתה לו אפשרות אחת: טפטים בצבעים שונים ובצורות שונות. היום האפשרויות לצביעת הקירות הינן שונות ומגוונות, ניתן לצבוע את הקירות בצביעה אומנותית המייפה את הקיר ושומרת על איכותו.

צביעה אומנותית נעשית רק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בכך ועל ידי שימוש בחומרים איכותיים בלבד המקנה לקיר יופי מיוחד. חשוב לבחור חברה אמינה בעלת שנים רבות של ניסיון, כמו חברת "צבעי חיים" מעניקה שירותי צביעה בניהם צביעת דירות וצביעה אומנותית למוסדות ואנשים פרטיים ברחבי הארץ.

צביעה אומנותית במחיר מושלם החל מ־180 ש"ח למ"ר
20 שנות ניסיון בכל סוגי עבודות הצבע
שימוש בחומרים איכותיים בלבד: טמבור ונירלט
למידע נוסף וקבלת הצעה חייגו עכשיו: 072-3360-899

צביעה אומנותית

מהי צביעה אומנותית – מה זה אומר?

צביעה אומנותית כשמה כן היא, צביעה זו יוצקת חיים בקיר הלבן. בצביעה אומנותית הצבאי מתייחס אל הקיר שלכם כאל דף חלק שעליו הוא יוצר את הציור שלו. צביעה אומנותית על קירות מתחלקת לשלוש אפשרויות  עיקריות: שבלונות, תבליטים בטיח, או צביעה במספר גוונים.  אצלנו בחברת "צבעי חיים " משלבים את כל הטכניקות הקיימות של צביעה אומנותית על קירות.

מהו קיר דקורטיבי?

כאשר אתם רוצים לבצע שיפוץ באחד מחדרי הבית. אתם בדרך כלל  רצים לקנות רהיטים חדשים כדי לשנות את מראה החדר, אך ישנה אופציה נוספת שאותה מבצעים בחברת "צבעי חיים"  צביעת קירות דקורטיבית.

בצביעה זו  הצבאי מדגיש  במיוחד קיר אחד מקירות החדר קיר זה ייהפך לקיר דומיננטי על ידי צביעה אומנותית ניתן לצבוע את הקיר על ידי צבע אחיד, אך לא כדאי לבחור רק בצבע אחיד. כדי ליצור קיר מיוחד ויפה יש להשתמש בצבע אפקט – צבע זה הינו צבע מיוחד שהצבאי משתמש בו לצביעת הקיר . ניתן למצוא בחנויות הצביעה  צבעי אפקט בשלל סגנונות: אפקט ספארי שמעניק מראה חולי של דיונות על הקיר, אפקט סוויד למראה זמש קטיפתי אפקטים מטאליים למראה דרמטי ועוד. ניתן להפוך כל חדר על ידי השקעה בקיר אחד בלבד ללא שיפוץ והוצאות כבדות, לחדר עם מראה אישי ומקצועי.

מהם אפקטים דקורטיביים?

אפקטים דקורטיביים אלו צבעים שניתן לצבוע איתם את החדר והם מכילים את האפקטים בתוכם. קיימים שלל סגנונות וגוונים של צבעים דקורטיביים . אנו בחברת "צבעי חיים" מקפידים להשתמש במוצרים איכותיים של חברת טמבור, טמבור אפקטים דקורטיביים אלו צבעים המגיעים במגוון סגנונות רחב היוצרים מראה קיר מושלם במינימום הוצאות.

להלן מספר דוגמאות של צבעים הקיימים בחברת טמבור :

  • ספארי – משפחת ציפויים במרקם עדין -חולי במראה איי דיונות בטקסטורות פנינה ,שחור, נוטרל.
  • ספארי מנצנץ – משפחת ציפויים במרקם עדין-חולי מנצנץ במראה איי דיונות.
  • סוויד מטאלי מנצנץ – צבע מטאלי מנצנץ ליצירת אפקט דמוי זמש בצביעה על קירות פנים.
  • יוט ה – אפקט דקורטיבי לקירות פנים במראה בד טבעי המיושם בטכניקת שתי ערב.
  • אפקט חלודה – אפקט דקורטיבי לקירות פנים היוצר מראה חלודה
  • ענתיק – אפקט במראה ענתיק יוצר מראה עתיק בעל טקסטורה מרהיבה.
  • קשמיר – צבע דקורטיבי המשווה לקיר מראה של כקטיפה.

חשוב לבחור חברה המשתמשת במוצרים איכותיים ובעבודה מקצועית. בחברת "צבעי חיים" מועסקים עובדים המומחים בתחום הצביעה האומנותית, המשתמשים בכלים מיוחדים המקלים על עבודת הצביעה לבית ומשאירים את הבית לאחר הצביעה נקי, בנוסף לכך יש להקפיד שהצבעי יהיה בעל ניסיון רב ויכולת לתת שירות בכל הארץ, בנוסף לכך החברה מחזיקה בצוות נרחב בעל זמינות גבוהה לכל לקוח.

חברת "צבעי חיים" עונה לתנאים אלו והיא הפתרון המושלם בשבילך.

שאלות תשובות

icon

אז כמה זה עולה? מחירון צביעה אומנותית עומדת על החל מ־180 ש"ח למ"ר

icon

רוב עבודות הצבע מתומחרות בהתאם לסוג השירות והעבודה. לרוב, יהיו החל מ־499 ש"ח

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת