צביעת תקרות

תוכן עניינים

צביעת תקרות לכל החדרים בבית – רק בצבעי חיים

מחפשים צביעת תקרה לבית? ברגע זה, מצאתם את החברה המקצועית ביותר בתחום – צבעי חיים. צביעת תקרות של חברת צבעי חיים, הסיומת המיוחדת לאחר צביעת הדירה שלכם. אנחנו, מספקים שירות בפריסה ארצית מעל 20 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים. אנחנו, נספק עבודה יסודית ומהירה, במחירים אטרקטיביים, ובאמינות רבה.

צביעת תקרות לבית, מה יש לנו להציע לכם?

  • שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר הינה הדרך הבטוחה שלנו על מנת ליצור עבורכם גימור מושלם.
  • צביעת תקרה בסיד תוך שימוש בסיד אשר יעמיד את התקרה שלכם ברמה הגבוהה ביותר.
  • שירות של צוותים מקצועיים אשר נפרסים ברחבי הארץ, דבר אשר פותח לנו את האפשרות לתת לכם שירות מתקדם ביותר.
  • ניסיון רב שנים בשירות העבודה בשטח וכמובן גם בסוגי העבודות והמגוון הרחב של טכנולוגיות הצביעה המתקדמות.
  • מבצעים מיוחדים אשר מפרסמת החברה מעת לעת, הינם הנכס האישי של כל אחד ואחד מלקוחותינו הקבועים והמרוצים.
  •  זמינות מיידית של צוות מקצועי לצביעת תקרות בבית שלכם גם לא בהתראה ארוכת טווח, הניסיון מוביל את הקדמה הזאת.

צביעת תקרות במחירים אטרקטיביים במיוחד רק אצלנו!
צביעת תקרות לכל סוגי החדרים והתקרות: גבס, בטון, עץ
החל מ־599 ש"ח לכל סוגי התקרות
למידע נוסף חייגו עוד היום: 072-3360-899

המלצות


צביעת תקרות על ידי חברה מקצועית, למה זה הכרחי?  צביעת תקרה


החלטתם לצבוע את הדירה, הזמנתם צבעי לבית שלכם שיעשה את העבודה הטובה ביותר בשבילכם, מתלבטים באיזה צבע לצבוע את התקרה? החלטתם אולי שאתם רוצים לצבוע את התקרות אבל אין לכם סבלנות לסדר, לארגן, לנקות ולחטוף כמה שפריצים של צבע בעין כשאתה מסתכל למעלה לראות את תוצאות הצביעה? אולי כדאי לך להעסיק צבעי מקצועי.

וזוהי ההמלצה שלנו, חברה מקצועית האחראית על צביעת תקרה, זהו הפתרון בשבילכם. ישנם כאלה שמחשיבים צביעת תקרה כפינוק, אך לא כך הדבר. כמו כל קיר אחר בבית גם התקרה שלכם מושפעת מנזקי מזג האוויר, עייפות החומר, לכלוך, אבק, עובש ושאר נזקים אחרים אשר נעשים עם הזמן ופשוט לא ניתן לחמוק מהם אז אם אתה עומד לפני שיפוץ או צביעה מסיבית, אל תשכח לדאוג גם לתקרה.

חברה מקצועית תדאג לזה בשבילכם, וזוהי המטרה. מחיר של צביעת תקרות הוא לרוב תוספת למחיר צביעת הקירות. כמובן שישנה התחשבות לגודל השטח, הנמדד בדרך כלל לפי גודל הדירה או מספר החדרים. כמו כן ישנו הבדל במחיר בין צבע פלסטי, צבע אקרילי וצבע סיד. וזה אחד הסיבות מדוע עליכם דווקא לפנות לחברה מקצועית על מנת שידאגו לפקח על העבודה הזאת וכמובן להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולדאוג לעבודה מקסימלית ואיכותית ביותר בסוף העבודה.


צביעת תקרות עם סיד של טמבורצביעת תקרות

רבים חושבים שהתקרה אינה בולטת או אינה מבליטה כתמים אבל זה ממש לא כך, כל סימן או סדק בתקרה הוא הדבר הראשון ששמים אליו לב כאשר נכנסים לבית ועל מנת להעלים אותם יש לצבוע את התקרה. צביעת תקרות זו משימה מורכבת יותר מאשר צביעה של קיר רגיל, יש להשתמש בצבע שונה, צבע חזק ועמיד יותר וכמובן שיטות צביעה שונות, המקצועיות הנצרכת שונה בהרבה מאשר צביעה רגילה בבית, ועדיף שלא לנסות לעשות את זה לבד.

האביזרים הנלווים לצביעת התקרה , סולם גבוה, רולרים בגדלים שונים, ושאר אביזרים מיוחדים. צביעת תקרות הינה דבר אחד מסוג הדברים שמומלץ לא לבצע בעצמכם אלא לתת לצבעי מוסמך ומיומן לבצע את זה וזה אנחנו צבעי חיים. אנחנו בצבעי חיים מבטיחים לכם עבודה מדויקת ומקצועית, צביעה שתבליט את התקרה שלכם ותגרום לתחושה נעימה יותר בבית שלכם.

עבודה טובה ומקצועית זו גם עבודה נקייה ומסודרת, הבית שלכם יישאר נקי וכל החפצים שנמצאים מתחת לתקרה יישארו נקיים בדיוק כפי שהיו טרם הצביעה. צביעת תקרות זו עבודה למקצוענים, צבעי חיים עוסקים בצביעת תקרות תקופה מספקת על מנת להסב לכם את התוצאה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו לחברת צבעי חיים על מנת לעשות עבודה מקצועית ומתקדמת במיוחד במחירים מיוחדים. 072-3360899

שאלות תשובות

icon

אז כמה זה עולה? המחירים לצביעת תקרות לבית עומדים על החל מ־599 ש"ח

icon

זהו שירות משלים שנועד לצביעה וחידוש חדר האמבטיה שלכם. המחיר מתחיל ב־600 ש"ח

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת