צבעתם את חדר הארונות שלכם, איך תעצבו אותו נכון?

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

רגע לפני שנמליץ לכם על טיפים לעיצוב חדר הארונות שלכם, עלינו לזכור שכל אלה הם רק הצעות. אין דרכים נכונות או לא נכונות ליצור חדר ארונות יפה. בסופו של דבר, הכול תלוי בסגנון שלכם ובטעם האישי שלכם. ולאחר שהסרנו מהדרך את המובן מאיליו, הנה כמה טיפים מוצלחים לעיצוב חדר הארונות לאחר צביעתו. 

עיצוב חדר ארונות יכול להיות גם מהנה וגם מאתגר. חשוב להכיר את השיטות המומלצות בעת עיצוב ארון, כדי שתוכל למנוע בעיות פוטנציאליות. עליך לקחת מידות, כדי שתוכל לקנות את פריטי הדקורציה והצבעים הנכונים, בגודל ובכמויות הצבעים המתאימות לחלל שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של ארונות הזמינים בשוק כיום, אז כדאי להקדיש זמן כדי להחליט איזה סוג מתאים לבית שלכם. אם כך, בשלב הראשון אנו נבחר את הארונות הנכונים לחדר הארונות. על חדרי ארונות בהתאמה אישית סליידור כבר שמעתם?

חדרי ארונות בהתאמה אישית סליידור

חדרי ארונות מגיעים בגדלים, עיצובים וצבעים שונים, כאשר בשורה התחתונה, הכול תלוי בסגנון וההעדפה שלכם. חדרי ארונות בהתאמה אישית סליידור למשל, הם ארונות המסוגלים לשמש אתכם מעולה ברמה הפרקטית והן ברמה העיצובית. 

אלו הם ארונות פרקטיים מאוד שגם נראים מעולה, בעוד שאפשרות האחסון בארונות אלו היא רבה גם כן. תוכלו לבחור ארונות סליידר בהתאמה אישית מסגנונות שונים, כאשר את צבע הארון תוכלו להתאים לסגנון הצבע בחלל החדר עצמו. 

מה חשוב לדעת כשמעצבים חדר ארונות? 

כשמעצבים חדר ארונות ורוכשים חדרי ארונות בהתאמה אישית סליידור , חשוב לדעת להצמיד את המדפים בגובה הנכון כדי שיהיה קל להגיע אליהם. כמו כן, דעו כי כיום, אנשים רבים מקשטים את הארונות שלהם בצורה מאורגנת ואסתטית. 

כשאתם מתכננים את חדר הארונות שלכם, אתם רוצים לוודא שכל הבגדים שלכם מתאימים לשטח המוקצב. אז בעת הצמדת המדפים, הקפידו למדוד ולבנות הרבה מקום נוסף לבגדים שאולי עדיין לא נתלו. במילים אחרות, כשאתם מעצבים את חדר הארונות וצובעים אותו, תחשבו על כמה מקום אתם תצטרכו בעתיד, לא רק בתקופה הנוכחית.

בחירה מראש של גווני צבעים נכונים לחדר הארונות 

בחירה מראש של צבעים, זה תמיד רעיון טוב לתכנן לפני שאתה צובע. הצעד הראשון הוא לבחור את הצבע המתאים לצרכים שלך. אם אינך בטוח איזה צבע יתאים לחדר שלך, אז אתה יכול להתחיל עם אחד הצבעים הפופולריים ולאחר מכן לשנות אותו לפי הטעם שלך לאחר התייבשותו.

אם תשתמשו למשל בגוון לבן, הוא יכול להוות בסיס לצבעים אחרים (במקרה שתחליטו שגוון לבן הוא לא עבורכם ואתם מעוניינים בצבע אחר). כך או כך, חדרי ארונות בהתאמה אישית סליידור עם עיצוב נכון, זה מה שיגרום לכם להנות מחדר הארונות שלכם בטווח הארוך. עם העיצוב הנכון, לעולם לא יימאס לכם מהחלל. 

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת