קיר בריקים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

קיר בריקים

אחת המגמות הפופולאריות ביותר כיום היא קיר בריקים שנראים כמו חיפוי לבנים תעשייתי ומחוספס. מדובר על אופנה אשר החלה באירופה כאשר דובר על בתים ישנים שעשויים מלבנים שהחלו להתפורר ומתחת ללבנים התגלו הבריקים. את המראה המיוחד הזה ניתן לחקות וליצור מראה מיוחד וייחודי. מי ששוקל לבנות קיר בריקים בסלון צריך להבין שכיום במרבית המקרים לא יהיה מדובר על בריקים אמתיים אלא בחיקוי. הבריקים האמתיים הם למעשה בריקים שפורקו מבית אמתי. בדרך כלל הצבע של הבריקים יהיה שחור או אדום קרמי.

עיצוב סלון עם קיר בריקים מתבצע כך שאת הצדדים מנסרים כך שכל בריק הופך לשני בריקים. בריקים אותנטיים יקרים יותר וקיר בריקים מחיר הוא השקעה גדולה למדי. המחיר כולל את עלות היבוא שלהם לארץ מאירופה ואת עלות העבודה. החיקויים עשויים מגבס שיצקו אותו או מתערובות שונות של חומרים ואלו נצבעים כך שיראו ממש כמו הדבר האמתי. מחיר החיקוי הינו זול בהרבה.

איך בונים קיר בריקים

בניית קיר בריקים לפינת אוכל או לכל חלל אחר בבית ניתנת לעשיה בשתי שיטות עיקריות. את שיטת הבניה בוחרים על פי העובי של הבריקים.

  • השיטה הפופולארית היא הדבקה של הבריק על הקיר. השיטה זו כל לבנה היא בעובי של 2 ס”מ. מורחים דבק ועוברים על הקיר בעזרת מסרק ייחודי. בשלב שני ממלאים את הרווחים בחומר מיוחד שנראה כמו רובה.
  • השיטה השנייה של בניית קיר בריקים היא על ידי שימוש במזלף. שיטה זו פחות מומלצת שכן היא יוצרת מראה לא טבעי.

בריקים אשר עוביים יותר מ-2 ס”מ בונים בצורה של קיר לבנים. הבניה מתחילה מהרצפה ומתבצעת בשורות ואת הטיט ממלאים תוך כדי הבניה. במקרה של שיפוץ כללי מי שיבנה את בריקים לסלון יהיה הקבלן. אם מדובר על בניה של קיר אחד בלבד אז ישנם בעלי מקצוע שיכולים לבצע את העבודה.

מה כדאי לדעת על בריקים

ישנם כמה סוגים של גימור וניתן לקבל גם גימור הייטק. ניתן גם לצבוע את הקיר בשמן לאחר הבניה מה שהופך אותו לבעל מראה מבריק ורטוב יותר. קיר בריקים בחדר הרחצה יש לדאוג להגן עליו בעזרת סילר על מנת שהרטיבות לא תפגע בו. אפשר לבנות קיר בריקים לבן, אדמדם, בז’, אפור ועוד. וישנו גם גימור שונה בטווח של מלוטש ונקי או תעשייתי וגולמי. אם אתם בעלי חוש טכני וידיים טובות קיר בריקים עשה זאת בעצמך מתאים לכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

Call Now Button

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת

Open chat