6 טיפים לניקיון לפני מעבר דירה

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

עוברים דירה! מעולה. אתם בוודאי נמצאים לפני שדרוג מקום המגורים, או לפני מעבר לבית שכל כולו שלכם. אבל רגע לפני שמבצעים את המעבר, חשוב לדאוג שהבית החדש יהיה נקי באופן יסודי. לכן חשוב לדעת כיצד מנקים את המרחב במינימום מאמץ. אז כיצד עושים זאת באמת? הנה 6 טיפים מעולים לניקיון קל ויעיל: 

טיפ מס 1 – בחרו רק את אנשי המקצוע הנחוצים ביותר

כאשר אנחנו עובדים דירה, יש לנו לא מעט הוצאות. אנחנו מפסידים ימי עבודה, משלמים שכר דירה על הפרשי הימים, משלמים סכום לא מבוטל למובילים, ובעיקר מוציאים כספים. כדי לחסוך עלויות נסו לשכור אנשי מקצוע רק עבור דברים שאתם לא יכולים לעשות לבד, כמו במקרים שעליכם להשתמש בשירותי ניקוי ספות מקצועי על מנת לנקות את מערכות הישיבה לפני הכניסה אל הבית החדש. גם את צביעת הבית כדאי שתשאירו למומחים, שכן רק צבעים מקצועיים ידעו כיצד לצבוע קירות מבלי להשאיר כתמים ולכלוך. 

טיפ מס 2 – הכינו תכנית עבודה מסודרת

כדי לעבור את התהליך בצורה נכונה ויעילה, מומלץ להכין רשימת מטלות ולבצע את המטלות אחת אחרי השנייה. התחילו מהמטלות הגדולות יותר עד לקלות ביותר. לדוגמא: ניקוי חלונות. לנקות חלונות היא משימה לא קלה, לכן חשוב לתת לה את המקום הראשון. ניקוי חלונות יעשה בקלות עם המון מים וסבון תוך שאיבת הפאנלים והמסילות. את המים שתשפכו תוכלו לגרוף בסיום הניקיון. לאחר שהזגוגיות נקיות עברו עליהן עם ספריי חלונות ועיתון כדי לקבל את הברק המתאים. רשימה מסודרת תעזור לכם להיות יותר מאורגנים בזמן המעבר. 

טיפ מס’ 3 – בצעו תיקונים

חשוב לבצע במרחב תיקונים קלים שאפשר לעשות לבד. במקרים של סדקים בקירות או בגגות, כמו גם תיקוני צבע וצביעת רעפים: בחרו חברה מקצועית שמבצעת תיקונים כאלה.   

טיפ מס 4 – תכננו את הסדר בחפצים עוד לפני ההובלה

כדי שמעבר הדירה יהיה חלק וללא תקלות, כדאי להגיע לדירה החדשה ולתכנן את המרחב. שרטטו את החדרים (לא צריך להיות שרטט מקצועי לכך) וניתן לצייר את המרחב בקווים כלליים. כתבו היכן יונח כל רהיט או חפץ. בכך תהיה לכם תכנית מוכנה בעת הובלת החפצים אל החדרים. 

טיפ מס’ 5 – השתמשו בחומרי ניקוי ייעודיים

לפני מעבר דירה רכשו חומרי ניקוי איכותיים ידידותיים לסביבה ונוחים לשימוש. כיום אפשר לבחור חומרי ניקוי טבעיים שאינם מזיקים לנשימה ואינם רעילים. חומרים אלה יספקו ניקיון יסודי, ריח טוב וברק לכל חלק בדירה שתנקו. במידה וביצעתם צביעת דירה לבד ונותרו שאריות של צבע על הרצפות – נקו אותן עם חומר ייעודי לניקוי רצפות. 

טיפ מס 6 – עצבו את המרחב 

עיצוב הבית הוא החלק הכיפי במעבר, והוא קורה לאחר שהכול מסודר. במידה ואתם מעוניינים לעצב כל חדר בצורה שונה, בדקו אילו צבעי קיר יתאימו לכל חלל ואיזה חפצים ייפו אותו. בחרו מומחים בצביעה אומנותית כדי לקבל את הטקסטורות הנכונות בכל חדר וחדר. בהצלחה!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

Call Now Button

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת

Open chat