סיוד דירה

תוכן עניינים

סיוד דירה ברמה הגבוהה ביותר

כל אדם נדרש בשלב זה או אחר של חייו לבצע סיוד בדירתו. שלב זה הינו שלב חשוב במיוחד, ושלב זה מתבצע לפני צביעת הדירה. חשוב מאד להקפיד על בחירת בעלי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה, על מנת שיבצעו את עבודת הסיוד בצורה הטובה ביותר. חשוב מאד שגם החומרים, שבהם מתבצע סיוד הדירה יהיו החומרים הכי טובים בשוק לכן יש לבחור בחברה כמו "צבעי חיים" המתאימה לדרישות אלו . החברה מבצעת סיוד דירה בכל הארץ החל מסיוד דירה בירושלים ועד סיוד דירה בתל אביב. החברה מבצעת את עבודתה גם בדירה שכורה וגם בדירה חדשה.

סיוד דירה בצורה מקצועית אצל צבעי חיים
מחיר אטרקטיבי בכל רחבי הארץ
עובדים עם פיקוח ומחירון עבודה רשמי
3 חדרים / 4 חדרים / 5 חדרים / ודירות גדולות במיוחד
לייעוץ חינם חייגו כעת:
072-3360-899

סיוד דירה

מהו סיוד דירה

סיוד דירה בדומה לצביעה מתבצע אף הוא במברשת ובצבע, אך התהליך הינו שונה, סיד הוא בעצם סוג של צבע המשמש בעיקר לצביעת תקרות, גגות ואף חדרי אמבטיה ושירותים. צבע זה משמש לצביעת הקיר, שלאחר הטיח בדירות חדשות. צבע סיד הינו בעצם תערובת של סידן וחמצן. הסיד מופק על ידי שריפת אבן גיר, אחד השימושים של הסיד הוא בעיקר כחומר גלם למלט ולטיט. ניתן לראות אמנם חלק מקירות הבתים צבועים בצבע סיד, אך רובם של הצבעים אינם נוהגים לצבוע כך כי צבע הסיד נוטה להתלכלך במהירות.

 

למה חשוב לי לסייד את הדירה שלי?

החשיבות בסיוד הדירה על ידי אנשי מקצוע הינו המקצועיות והטיפול המקצועי בנראות של הדירה. צביעת הדירה כוללת בין השאר טיפול בעובש, סתימת חורים וקילופים של הקיר, ביצוע עבודות שפכטל להסתרת חורים ולאחריו צביעת הבית בסיד או בצבע שמן או אקרילי. החשיבות של בחירת בעל מקצוע מבטיחה לך בית צבוע במקצועיות ובחומרים הטובים ביותר בשוק ללא תקלות בהמשך.

מה חשוב לוודא כשאני בוחר בעל מקצוע ?

כאשר אדם בוחר בעל מקצוע לסיוד הדירה שלו, הוא צריך לוודא שלושה כללים חשובים:

  1. הצבאי משתמש בחומרים הכי טובים בשוק לדוגמא צבע אקרילי של טמבור
  2. הסייד צובע את הקיר בשתי שכבות צבע ולא באחת דבר המחזיק זמן רב יותר ואין צורך לצבוע את הדירה לעיתים קרובות.
  3. ניקיון הדירה בסוף הצביעה כלול במחיר.

סוגי צבעים

ישנם שני סוגים של צבעים עיקריים המשמשים לצביעת דירה, צבעים הקיימים בשוק המשמשים לצביעת דירה, והם:

  •  צבע סיד – צבע זה משמש בעיקר כצבע שלאחר הטיח בדירות חדשות או לצביעת קירות וחדרי שירותים ואמבטיה בשל היותו צבע נושם המתאים למקומות בעלי רטיבות.
  • צבע אקרילי – זהו צבע שהוא מהיר התביישות המופיע במגוון צבעים. צבע זה נעשה בשימוש גורף ברובם של הבתים בשל מגוון הצבעים והעמידות שלו לעובש ומים, בנוסף לכך ניתן לומר כי הצבע מתנקה בקלות רבה, ויש צרך רק במטלית רטובה כדי לנקות את הלכלוך.

כמה זה עולה לנו?

סיוד דירה מחירים, החלטתם שהגיע הזמן לצבוע את הדירה שלכם, אין לכם זמן ויכולת להתחיל לצבוע את הדירה בעצמכם.
חשוב לבחור בחברת סיוד דירה על פי מחירון ישנו מחירון מפוקח על עלות העבודה מחיר סיוד דירה 3 חדרים המחיר כולל סיוד של דירה בשטח של 80 מ"ר כולל שתי שכבות צבע, אקרילי, תיקוני שפכטל, חומרים וניקיון המחיר לא כולל צביעת משקופים דלתות ותקרה. במידה ויש ריהוט בדירה יש להתייחס למחיר גבוה.
טווח המחירים הינו  בין 3000-2500, שהממצע הינו 3250  לכן יש להקפיד לבחור חברה בהתאם למחירון הנהוג בעבודות מעין אלו כמו חברת צבעי חיים העומדת לשירותך בכל רחבי הארץ.

שאלות תשובות

icon

המחיר משתנה בהתאם למצב הדירה, כדי לראות את הדירה עליכם לשלוח לנו תמונות או סרטונים בווצאפ ונוכל לתמחר עבורכם את המחיר הטוב ביותר.

icon

כן! יש לנו שירות של סיוד דירה שכולל גם צביעת הדירה כולה וגם ניקיון בסיום הצביעה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת