צביעת דירה 5 חדרים

תוכן עניינים

צביעת דירה 5 חדרים – כמה זה עולה?

דירת חמישה חדרים היא בדרך כלל מקום מגוריה של משפחה מרובת ילדים. מחיר צביעת דירה 5 חדרים הינה החל מ־1,400 ש"ח. אם זאת, ייתכן שהמחיר יעמוד על כמה אלפי שקלים אך לא כולל את צביעת התקרות. היות והתקרה היא החלק שהכי פחות בא במגע עם הדיירים אז אם מצבה הכללי הוא טוב, ניתן לוותר על צביעה שלה. מאידך התקרה עשויה להיות חשופה למפגעים אחרים שעשויים לגרום לה לנזקים רבים. כמו חדירה של מים, לחות ועוד דברים.

צביעת דירה 5 חדרים כדאי לבצע כאשר אתם מתחילים להבחין בכתמים, הצהבה וקילופים של הקירות בבית. צביעת דירה 5 חדרים מחיר יכולה לקחת כמה ימים שכן מדובר העל כל כמה שלבים חשובים של עבודה שלא ניתן לוותר עליהם:

  • ראשית, בעל מקצוע צריך לבחון את מצב הקירות ולהחליט באילו חומרים עליו להשתמש.
  • עבודת השפכטל היא קריטית ויש לבצע אותה בכל הקירות שאמורים להיצבע בהמשך. אם ישנם חורים שצריך לתקן אז ניתן לעשות זאת על ידי אטימתם בחומר מיוחד שיעלים אותם.
  • לאחר הפעולות הראשוניות יש להכין את הבית לצביעה על ידי פינוי של החללים שבהם יעבוד בעל המקצוע. את הרהיטים יש לכסות באמצעות ניילון או סדינים. בדרך כלל החברה תדאג להבאת ניילון שבעזרתו ניתן שמור על הרהיטים, המיטות והארונות.
  • הצביעה תתבצע על פי מה שתקבעו על בעל המקצוע כאשר בדרך כלל יתחילו עם חדרי השינה כך שהם יתאווררו מהר יותר.

צביעת דירה 5 חדרים החל מ־1,400 ש"ח בלבד
שירות בפריסה ארצית ברחבי הארץ
ביצוע תיקוני שפכטל לפני הצביעה – לא כלול במחיר
לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו: 072-3360-899

מהו המחיר של צביעת דירה 5 חדרים

צביעת דירה 5 חדרים – ואם אנו גם בדירה שכורה

צביעת דירה שכורה היא ללא ספק מהלך חכם. אמנם ישנם מקרים רבים בהם לא תישארו בדירה יותר משנה שלמה ואפילו פחות מזה. מצד שני מנין לכם שלא תישארו בדירה למשך תקופה ארוכה. כל שכן כאשר מדובר על משפחה שגרה בדירה ולא מתכוונת לעזוב בקרוב. מוטב לחשוב ברצינות על צביעת דירה גם אם היא לא שלכם שכן כך תוכלו להעלות את רמת החיים שלכם לדרגה גבוהה יותר.

אם אתם משכירים את הדירה אז בוודאי שמומלץ לצבוע אותה כך שדיירים ירצו להיכנס אליה. צביעת דירה הופכת אותה לבעלת מראה משופץ ואסתטי וגם הריח של הצביעה משכנע שמדובר בדירה מטופחת ושמורה. צביעת דירה 5 חדרים שכורה יכולה ניתן להשכיר במחיר גבוה יותר ואנשים בהחלט אוהבים להיכנס לדירות משופצות ושמורות.

מחיר צביעת בית פרטי גם אם הוא מושכר לא יעלה פחות מכמה אלפי שקלים. אמנם לא מדובר על צביעת דירה 5 חדרים אך המחיר לא יהיה הרבה יותר יקר. צביעת דירה לבד כרוכה בהרבה אחריות, זמן וסבלנות. עבודה זו אינה מתאימה לכל אחד ואם אין לכם ניסיון בתחום עדיף שלא להיכנס אליו בכלל ולהשאיר את העבודה לבעלי מקצוע שיבצעו אותה ברמה הגבוהה ביותר. בכל מקרה אם אתם מחליטים לבצע את העבודה לבד עשו זאת בזהירות רבה.

רוצים לקבל פרטים נוספים על צביעת דירה 5 חדרים? פנו לצבעי חיים ונשמח להעניק לכם שירות מיידי תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בצביעת הבית שלכם, כדי להפוך אותו למיוחד, צרו קשר או התקשרו 072-3360899

צביעת דירה לפי חדרים:

שאלות תשובות

icon

המחיר לצביעת דירה עד 5 חדרים הינו החל מ־1400 ש"ח

icon

אז כמה זה עולה? המחיר לצביעת חדר בודד היא החל מ־400 ש"ח

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת