צביעת פורמייקה

תוכן עניינים

את המאמר הבא נפתח בשאלה פילוסופית ומעוררת מחשבה – למה לזרוק את שניתן לתקן ולחדש? ככל ששכר המינימום עולה, כך גם מחירי המחייה עולים במקביל ומותירים אותנו, מעמד הביניים, להתמודד עם הוצאות מטורפות. רהיטי הבית שלנו נשחקים ומתבלים עם השנים והופכים את מראה הבית למוזנח וכעור. המצב הזה הוא בר תיקון בסיוע תהליך צביעת פורמייקה. כך תעשו זאת נכון.

צביעת פורמייקה

מחדשים את הרהיטים

מוצרי הפורמייקה הם תעשייתים ומורכבים משתי שכבות נייר הקראפט. שכבות הנייר הוספגו והוכבשו במלמין נוזלי יחד עם שכבת גימור בטמפטורה גבוהה ורבת לחץ. התוצאה? תוצר סופי חלק, קל לניקוי ועמיד בפני חום. מושלם. סביר להניח שבכל בית נמצאים פריטי פורמייקה. חידוש ארון פורמייקה או צביעת שולחן פורמייקה? אפשרי בהחלט.

מדריך DIY

במקרים בהם הפורמייקה מחוברת כראוי למשטח וקשה להסרה היא המקרה המצויין של צביעת רהיטים ויטנג וחידושם. אך ראשית, לפני שנתחיל יש צורך ביישום פריימר לפורמייקה. משום שמשטח הפורמייקה הוא חלקלק, הצבע מתקשה להיתפס עליו היטב. פריימר הוא צבע יסוד שנועד לקשר בין הפורמייקה לצבע בתהליך צביעת פורמייקה. הפריימר יסייע לניקוי המשטח הישן ויותיר על פני השטח שכבה דקה שתאפשר לצבע להיתפס בו. לאחר היישום הפריימר, ניתן למרוח את שכבת הצבע בין שעתיים מרגע היישום ועד 7 ימים.

את הפריימר יש ליישם באמצעות מברשת על פני שטח המוצר. יש להמתין 5 דקות ולאחר מכן לנגב בזהירות את פני השטח בכיוון אחד באמצעות מטלית נקייה כדי להסיר את עודפי החומר. לאחר מכן, השאירו את המשטח לייבוש למשך שעתיים לפחות.

השלב השני הוא צביעת פורמייקה בספריי או בצבע. חשוב מאוד שהחומר יהיה צבע אקרילי על בסיס שמן או מים. במקרים בהם המשטח הוא קטן, תוכלו להיעזר במברשת קטנה אך איכותית. כשמדובר במשטח גדול, העדיפות תהיה לצביעה ברולר.

צביעת פורמיקה נירלט היא בחירה בחומר מצוין ואיכותי שאינו מתקלף- ההמלצה של חיים.

צובעים את המטבח

הריהוט במטבח הוא אחד מפריטי הריהוט החשובים בבית. במטבח מתבצע תהליך הבישול וכתוצאה ממנו פריטי הריהוט נוהגים לספוג לכלוכים, אדים ושמן. עם חלוף השנים, חידושם מתבקש. צביעת פורמייקה למטבח תחדש את הרהיטים ותעניק להם את המראה הזוהר שהיה להם בתחילת דרכם.

חידוש רהיטי מלמין

רהיטי מלמין עשויים מפלסטיק יצוק המצפה את לוחות העץ. המלמין הוא חומר חזק ועמיד המונע מלוחות העץ להתפורר או להתנפח וכך מעניק להם את העמידות הנדרשת. בשל עמידותו הרבה, מומלץ לחדש את פריטי הריהוט. צביעת ארון מלמין, בדומה לרהיטי פורמייקה, מחדשת את הפריט.

חיים הצבעי מפיח חיים ברהיטים

חברת צבעי חיים, בניהולו של חיים, תחדש את רהיטי המטבח שלכם בתהליך מקצועי ואיכותי ובמחירים מנצחים. מוזמנים לדפדף בגלריית "לפני" ו"אחרי" שבאתר כדי להתרשם מרהיטים מיושנים שמתעוררים לחיים בתהליך צביעת פורמייקה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3360899.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת