צבעי בפתח תקווה

תוכן עניינים

צבעי בפתח תקווה – צובעים גם בחגים

בוא החגים זו הזדמנות מצוינת להתרעננות והתחדשות. ומה מסמל זאת יותר מצביעה? חלל הבית ורהיטיו, בדומה לכל דבר אחר, נוטים "להזדקן" ו"להישחק" וזקוקים למייקאובר. הזמנת צבעי לדירה היא הזדמנות נהדת להיפטר מהישן ולקבל את החדש בברכה.

מחיר מבצע להזמנת צביעת בית לתושבי פתח תקווה
להזמנת צבעי מקצועי חייגו כעת: 050-800-5873
השירות הכי טוב שתקבלו באזור פתח תקווה
שימוש רק בחומרים איכותיים ומקצועיים

צבעי בפתח תקווה בזמן צביעת דירה

צבעי בפתח תקווה – חשיבות המקצועיות

הזמנת שירותיו של צבעי בפתח תקווה דורשת מקצוענות, שכן עבודה חובבנית עשויה לפגום באיכות העבודה ולהותיר אתכם עם נזקים רבים יותר משהיו קודם לכן. מתלבטים כיצד להזמין צבעי בתים? הנה כמה נקודות להכוונה –

  • שקיפות מלאה – מגיעה לכם שקיפות מלאה בכל הקשור לעבודה ולמחירון. רצוי לבחור בחברה המספקת מחירון שירותים יציב וקבוע וכן מוכנה לשתף אתכם בכל הקשור לתהליך העבודה ושקלול המחיר.
  • פגישת הערכה – מתקשים לבחור צבעי בפתח תקווה? צבעי מקצועי יגיע לביתכם לצורך פגישת היכרות, יעריך את מצב העבודה ורק לאחר מכן יגיש לכם הצעת מחיר, כמובן על פי מחירון שירותיו.
  • ניסיון – בשל העובדה שאין פיקוח מספק בתחום צביעת דירה בפתח תקווה, כל צבעי חובבן או חסר ניסיון, יכול להציע את שירותיו. לכן, כדי להבדיל בין המנוסים והמקצוענים לבין אלו שטרם דרכו בתחום, וודאו את מספר שנות הניסיון וההתמחות בתחום ודרשו לראות תמונות מתהליכי העבודה כדי להתוודע ליכולותיו של הצבעי הלכה למעשה.
  • המלצות – אפשרות טובה לסנן בין הצבעים השונים, היא לבחון את ההמלצות. בחנו היטב את האתר המקצועי של צבעי בפתח תקווה כדי לאמוד את יכולותיו וקראו את ההמלצות השונות. כמובן שהמלצות מהימנות יותר יתקבלו בדפים המקצועיים של בעל השירות. כך למשל, בעמוד הפייסבוק ניתן לבחון המלצות מצד צרכנים שכבר צרכו את השירות. בנוסף, קיימים אתרי מדרג מקצועיים המדרגים נותני שירות על סמך ביקורות שעוברות סינון ובדיקה.

מדריך עבודות בצבע לתושבי פתח תקווהצבעי בפתח תקווה

מעוניינים להזמין צבעי בפתח תקווה, אך לא יודעים מאין להתחיל ומהם השירותים שהוא מספק? מצוין, לשם כך התכנסנו.

מחיר הצביעה משתנה בהתאם לגודלו של החדר או הבית ועל פי נראותו של החדר ורמת תחזוקתו. צביעה נדרשת בעיקר משום שלאורך השנים הצבע מתקלף, והחדר עשוי לסבול מנזקי רטיבות ועובש. משום כך, נדרשת עבודת תיקונים קפדנית ומקצועית בכדי להשיב את החדר למצבו הטבעי.

מלבד עבודות צביעה בסיסיות, ישנן עבודות צבע מורכבות יותר כגון צביעת סלון. צביעת הסלון בחומרים איכותיים תאפשר ליצור אפקטים שונים כדי להפוך את הסלון למעוצב ומרהיב.
בחדר האמבטיה נדרשות עבודות צבע ייחודיות. צביעת אמבטיה אקרילית תבטיח לכם אמבטיה חדישה ועמידה מבלי לרכוש אחת חדשה. הקירות ניתנות לצביעה בחומר עמיד שידחה רטיבות ועובש.
בעבודה מקצועית, ניתן לשדרג את כל דלתות הבית, החל מדלתות עץ, מתכת ומגוון סוגים נוספים, ואף להדביק מדבקות טפט מיוחדות בתוספת תשלום.

מחירי צביעת דירה בפתח תקווה

גודל הדירה עלות משוערת
דירה 2 חדרים בפתח תקווה החל מ-900 ש"ח
דירת 3 חדרים בפתח תקווה החל מ-1100 ש"ח
דירת 4 חדרים בפתח תקווה החל מ-1300 ש"ח
דירת 5 חדרים בפתח תקווה החל מ-1600 ש"ח
צביעת משרדים בפתח תקווה מחיר מבצע מיוחד בטלפון
צביעת דירות גדולות מחיר מיוחד
צביעת מפעלים מחיר מיוחד
צביעת דירה חיצונית מחיר מבצע מיוחד לחודש הקרוב!

צביעת דירה בפתח תקווה – חיים הצבעי לשירותכם

למחפשים אחר צבעי בפתח תקווה, חיים הוא האפשרות המצוינת, שכן חיים חי ונושם צבע. עבודותיו מראות על מקצוענות וניסיון עשיר שנים שיספק לכם תוצר איכותי ובעל גימור מנצח. מוזמנים ליצור עמו קשר כדי ליהנות מפגישת היכרות בביתכם ללא עלות.

שאלות תשובות

icon

המחיר ההתחלתי שאותו גובה צבעי בפתח תקווה הינו החל מ־499 ש"ח

icon

אנחנו, צבעי חיים, משתמשים בחומרים איכותיים וברמה גבוהה. לרוב, טמבור או נירלט

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת