שיפוצים

תוכן עניינים

עבודות שיפוצים – הבחירה חייבת להיעשות רק דרך חברה מקצועית

השינויים שאנו עוברים בחיינו עשויים להוות סיבה מצוינת לשיפוץ הבית. התבגרות הילדים והרצון להפוך את הבית ליותר אלגנטי, עזיבת הילדים ופתיחת מרחב נוסף בחלל הבית, שיקולים נוספים בהחלטה על שיפוץ יכולים להיות התיישנות החומרים המרכיבים את הבית אם זה הקירות, התקלפות הצבע, או כל דבר אחר אשר יעשה בקירות שלכם. השיפוץ והיקפו יותאם למטרה העומדת מאחורי השיפוץ, הגדלת הסלון, הוספת חדר בבית, או אולי כניסה נפרדת ליחידת הדיור החדשה אשר פתחתם לאחד הילדים המתבגרים או להשכרה בבתיכם.

לאחר שהבהרתם את מטרותיכם זה הזמן לתכנן באופן ברור את תהליך השיפוץ, כיוון שזה לא יהיה צעד נבון להתחיל שיפוץ בביתכם כשלא ברור עדיין מהו היקף העבודה. שיפוץ דירה בחברה מקצועית מתכננת עבורכם את כל התהליך וגורמת לכם לעשות סדר בבלגן המצופה לכם. סידור הבית להתחלת פעילות שיפוצים זהו תהליך לא קל ולכן החברה המקצועית כאן כדי לעשות לכם את הסדר הזה.

אם תהיו ברורים מראש, האפשרות שתוכלו לתכנן באופן מיטבי את לוח הזמן שלכם ושל פעולת השיפוץ ולא פחות חשוב את עלויות השיפוץ מבלי לבזבז סכום כסף מיותר אשר יכולתם לחסוך. החלטתם את כל תוכנית שיפוצים בביתכם, זהו הזמן לקבל חוות דעת של מומחה בתחום אשר יעריך עבורכם סדר גודל של עלויות השיפוץ וכל זה ניתן להשיג דווקא דרך החברה המקצועית האחראית על הפעולות האלו.

עבודות שיפוצים רק אצל צבעי חיים במחיר אחיד – החל מ־499 ש"ח למ"ר
משתמשים רק בחומרים איכותיים – חומרי בניין וצביעה ברמה גבוהה
שירות בכל חלקי הארץ בפריסה ארצית רחבה – ניסיון של 20 שנה
לפרטים נוספים חייגו עוד היום: 072-3360-899


שיפוץ דירה

שיפוצים עושים דרך חברת צבעי חיים – מה היתרונות ולמה דווקא אנחנו? 

דוגמא לדירה לפני שיפוצים

כאשר עושים שיפוץ קל אין צורך לפנות לאדריכלי פנים, אבל אם מדובר בשיפוץ יסודי כדאי בהחלט להתייעץ עם אדריכל פנים או עם מארגן תוכנית שיפוצים אשר יספקו לכם מידע חשוב ומקצועי אודות שיפוצים הדורשים התערבות הנדסית וכאלו שלא דורשים התערבות הנדסית. חברת צבעי חיים דואגת להביא עבורכם את כל בעלי המקצוע הנצרכים עבור פעולת שיפוץ הדירה שלכם.

הייעוץ עם אדם מקצועי בשביל תוכנית שיפוצים לדירה שלכם, תאיר את עיניכם בכל הקשור לעלויות ישירות ועלויות נלוות, ועל הערכה זו בהחלט תוכלו להתבסס בשיקוליכם אם להתקדם עם השיפוץ או לוותר על חלק מהדברים הפחות חשובים, ולכן חברה מקצועית דואגת לכך שתוכלו לעשות שיפוצים בביתכם ברמה המקסימלית הנצרכת וכמובן במינימום הוצאות. לעיתים עלויות השיפוץ היסודי אינן משתלמות ואולי כדאי לשקול מעבר דירה. לכן הטיפ שלנו התייעצו עם מומחה אשר יעריך עבורכם את עלויות השיפוץ באופן כזה שתוכלו לקבל החלטה נבונה, חברת צבעי חיים מסדרת עבורכם את האנשים המתאימים להחלטות אלו.

הדרך שלנו לפתור לכם כל בעיה הינה מקצועית ובעלת ניסיון רב בשנים. אם מדובר בשיפוץ  כללי ואתם מתגוררים בבית משותף מחובתכם ליידע ולקבל אישור מכל דיירי הבניין לגבי השיפוץ, זאת מאחר ומדובר בחלקים במבנה שהינם משותפים לכולם כמו למשל הגג, הקירות החיצוניים, המקלט, חדר המדרגות, כניסה לבניין, ביוב, חשמל, מים תקשורת, קורות, עמודים ודברים נוספים אשר נמצאים בבניין. חברת צבעי חיים דואגת לסדר עבורכם את כל הסידורים הנצרכים על מנת להתחיל בפעולת שיפוצים בביתיכם במהירות האפשרית. האפשרות שלנו לקחת את כל הפעולות הנצרכות ופשוט לטפל בהם בעצמנו. עושים החלטה נכונה וחברה מקצועית תהיה האחראית על פעולת שיפוצים בבית שלכם.

אז למה אתם מחכים, התקשרו אלינו עכשיו לחברת צבעי חיים, ואנחנו כבר נדאג לפתור לכם את כל הבעיות 072-3360899

שאלות תשובות

icon

המחירים מתומחרים לפי סוג העבודה, סוג השיפוץ, ומורכבות העבודה בפרויקט. לרוב, שיפוצים קטנים יעלו לכם החל מ־499 ש"ח למ"ר

icon

המחירים שלנו לשירותי צביעה זהים לשירותי עבודות השיפוצים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

מהבלוג שלנו

נוסף לאחרונה

צביעת דירה בכל הארץ

ניסיון של מעל ל-20 שנים
מתחייבים לתוצאת מושלמת